Résultats 2013

H-1 – Repülőgép 1/72 és kisebb, légcsavaros (Airplane 1/72 and smaler)

Gold

Bednár

Boris

A5M4 Claude

Poprad

Slovakia

Gold

Herain

Branislav

P-40

Dubovany

Slovakia

Gold

Lenac

Zdravko

Spitfire Mk.IXe

Zagreb

Croatia

Gold

Büte

Miklós

P-47D

Bicske

Hungary

Gold

Eduard

Badescu

Fokker D.XXI

Romania

Gold

Los

Stepan

Do-335 B-4

Roznov pod Radhostem

Czech Republic

Gold

Pilát

Karel

Mistel 2

Praha

Czech Republic

Gold

Blažek

Josef

F4U-1 Corsair

Prague

Czech Republic

Gold

Votapek

Jiri

F4U-1A Kiwi Corsiar

MK518 Decin

Czech Republic

H-2 – Repülőgép 1/72 sugárhajtású (Airplane 1/72 and smaler, JET)

Comm.

Eduard

Badescu

Mirage F1

Romania

Bronze

Herain

Branislav

A 4B Skyhawk

Dubovany

Slovakia

Silver

Němec

Martin

ARADO 234P

Mariánské Lázně

Czech Republic

Silver

Petr

Jan

KA-3B ‘Skywarrior’

Frenštát pod Radhoštěm

Czech Republic

H-3 – Repülőgép 1/48 légcsavaros (Airplane 1/48)

Comm.

Herain

Branislav

P-51D Mustang

Dubovany

Slovakia

Bronze

Rychlý

Martin

Ju 188 E-1

Benešov u Prahy

Czech Republic

Silver

Juraj

Bojkowski

Mig 3

Poland

Silver

Matousis

Stavros

Westland Whirlwind

Greece

Silver

Schneider

Martin

P-51B Mustang

Kosice

Slovakia

Gold

Dunda

Tomáš

P-51 Mustang RAF

Czech Republic

Gold

Toman

Jiri

Fairey Fulmar NF Mk.II

Trebic

Czech Republic

Gold

Kytlica

Pavel

He-219 Uhu

Czech Republic

Gold

Blažek

Josef

Messerschmitt Bf-109E-4

Prague

Czech Republic

Gold

Hanko

Henrich

V-173

Gold

Kiss

Richard

Hawker Typhoon

Kaposvar

Hungary

H-4 – Repülőgép 1/48 sugárhajtású (Airplane 1/48 JET)

Bronze

Nikolov

Lubomir

Yak-38 Forger A

Sofia

Bulgaria

Bronze

Keresztely

Tiberiu

Lockheed Martin F 16 DG

Sighisoara

Romania

Gold

Petkov

Stanislav

MiG-21 bis

Kardjali

Bulgaria

Gold

Hanko

Henrich

Suchos PAK-Fa

Gold

Stoklasa

Vladimír

Mig-29A

Luže

Czech Republic

Gold

Ole

Kjensmo

F16 AM

Norway

H-5 – Repülőgép 1/32 és nagyobb (Airplane 1/32 and biger)

Bronze

Marcin

Chruscielewski

Gotha G.IV

Rybnik

Poland

Gold

Marcin

Chruscielewski

Royal Aircraft Factory Fe.2b

Rybnik

Poland

Gold

Tóth

Attila

Heinkel He-162 A-2

Kapuvár

Hungary

Gold

Ontkoc

Ľubomír

Heinkel He-162 A-2

Humenné

Slovakia

H-6 – Repülőgép, polgári 1/144-1/24 (Airplane, Civilian 1/144 – 1/24)

Bronze

Stoklasa

Vladimír

Iljushin Il-18

Luže

Czech Republic

Gold

Petkov

Stanislav

Tupolev Tu-144

Kardjali

Bulgaria

H-7 – 1:144 – 1:24 többfedelű repülőgép (1/144-1/24 two or more winged aircraft)

Comm.

Katona

István

Spad XIII.

Kiskunfélegyháza

Hungary

Gold

Lukáš

Vlastimil

Nieuport N10

Ostrava

Czech Republic

Gold

Pietrucha

Mieczyslaw

LVG C VI

40-860 Katowice

Poland

Gold

Golubic

Mihael

Albatros D.V

Zagreb

Croatia

Gold

Igor

Prosin

Fokker Dr I

H-8 – 1:144 – 1:24 helikopter (Helicopter)

Gold

Krisztof

Bytnewski

Mi 24 D

Poland

H-9 – Repülő dioráma (Aircraft diorama)

Bronze

Papp

Albert

F-84E

Szolnok

Hungary

Silver

Miha

Kosi

Curtiss Hwk 81-A2

Silver

Nicorici

Tudor

0

Cluj Napoca

Romania

Gold

Borge

Lars

Havoc Down

aurskog

Norway

H-10 – 1:72 és kisebb lánctalpas (AFV – 1/72 and smaller tracked)

Comm.

Henell

Tatu

Pz. Kpfw. IV Mit 88mm Flak

Finland

Silver

Marek

Zietek

T-34/85

Silver

Michalko

David

M4A3 Sherman

-Bratislava

Slovakia

H-11 – 1:72 és kisebb gumikerekes (AFV – 1/72 and smaller wheeled)

Silver

Henell

Tatu

M1126 Stryker

Finland

Silver

Marek

Zietek

Chevrolet

Gold

Kaminsky

Peter

Armored Car Lanchester

Bardejov

Slovakia

H-12 – 1:48 harcjármű (AFV – 1/48)

Comm.

Hort

Michal

Bren carrier mk.ll

Teplá

Czech Republic

Comm.

Mariusz

Paluch

Sherman

Poland

Bronze

Martinov

Zoltán

M1009 CUCV

Telekes

Hungary

Bronze

Hort

Michal

Matilda mk.lll

Teplá

Czech Republic

Silver

Herain

Branislav

IS-2

Dubovany

Slovakia

Silver

Géczy

Zoltán

Citroen CV11

Celldömölk

Hungary

Silver

Gundersen

Bard

G40 Bulldozer

Oslo

Norway

H-13 – 1:35 és nagyobb lánctalpas (AFV – 1/35 and bigger tracked)

Bronze

Kiss

Gábor

PzIII Africa Corps

9730 Kőszeg

Hungary

Gold

Grewin

Andreas

OT-34/76

Stockholm

Sweden

Gold

Vladimir

Mircetic

T-34/85

Gold

Stanislav

Jablonski

Panzer II F

Poland

Gold

Vladimir

Mircetic

M-47 Patton

Gold

Atanasov

Ivo

T-70 M

Sofia

Bulgaria

Gold

Grewin

Andreas

Sherman M4A3E2 Jumbo

Stockholm

Sweden

H-14 – 1:35 és nagyobb gumikerekes (AFV – 1/35 and bigger wheeled)

Silver

Sztarbala

Kamil Feliks

Rocket Pick-up Libia 2011

30-123 Krakow

Poland

Gold

Kovács

Gábor

Jenki Ördögszekér Oshkosh M-ATV MRAP

Fót

Hungary

Gold

ivan

puchy

UAZ 469

Kvetoslavov

Slovakia

Gold

Kampits

Balázs

Faun SLT 56 & UH1D

Koszeg

Hungary

Gold

Mercadal Pons

Juan Luis

AEC Mk I Armoured Car

Palma de Mallorca

Spain

Gold

Csitei

Béla

Triumvirátus

Vitnyéd

Hungary

H-15 – 1:72 és kisebb Vignetta (AFV – 1/72 and smaller vignette)

Silver

Ivankovic

Tomislav

HMMWVEE

Zagreb

Croatia

Gold

Zabák

Pavel

Das Sommer behagen

Lovosice

Czech Republic

Gold

Anton

Mizera

Watch tower

Gold

Grufstedt

Sven-Ake

The UN-Invited

Klagshamn

Sweden

Gold

Los

Stepan

BTR-D ZU-23

Roznov pod Radhostem

Czech Republic

Gold

Bílek

Filip

ügető ló

Radenov

Czech Republic

H-16 – 1:72 és kisebb Dioráma (AFV – 1/72 and smaller diorama)

Gold

Repetto

Fabrizio

Israeli M51 and Syrian JpzIV

Ovada

Italy

Gold

Zsikla

Gergely

Artemis

Budakeszi

Hungary

H-17 – 1:48 – 1:35 és nagyobb Vignetta (AFV – 1/48-1/35 and bigger vignette)

Comm.

Bruzzone

Diego

isu 152 ‘ il gigante zoppo ‘

bergamo

Italy

Comm.

Czeferner

Balázs

Panther G

Mosonmagyaróvár

Hungary

Bronze

Zatkovic

Milan

Red Storm 1944

Tremosna

Czech Republic

Bronze

Kiss

Gábor

Stuh42 Ausf.G Eastern Front

9730 Kőszeg

Hungary

Gold

Géczy

Zoltán

‘Operation Zabratyion’

Celldömölk

Hungary

Gold

Petrovič

Zdeněk

Panama 89

Pardubice

Czech Republic

Gold

Bulanda

Rafał

MERKAVA Mk. IIID EARLY

Cracow

Poland

H-18 – 1:48 – 1:35 és nagyobb Diorama (AFV – 1/48-1/35 and bigger Diorama

Comm.

Petrovič

Zdeněk

Greetings for NVA

Pardubice

Czech Republic

Comm.

Moe

Nils Olav

Broken Neck

Larvik

Norway

Gold

Chmelař

Aleš

NOCH BENZIN BITTE… UKRAINE 1944

Praha 10

Czech Republic

Gold

Zatkovic

Milan

Blitzkrieg Russia 1941

Tremosna

Czech Republic

H-19 – Utcai autó (Street car)

Bronze

Hegyesi

Zsolt

VW Karmann Ghia

Hungary

Bronze

Adonyi

Norbert

Toyota Celsior

Mór

Hungary

Silver

Koponics

Péter

1957 Chevrolet Bel Air

Vonyarcvashegy

Hungary

Silver

Bicsák

Károly

Mercedes SL 63 AMG

Zalacséb

Hungary

Silver

Hofmann

Tamás

Toyota Celica GT-Four

Szombathely

Hungary

Gold

Kovalčík

Ervín

Mercedes Benz 300 SL

Trnava

Slovakia

Gold

Michalko

David

Fiat 500F

-Bratislava

Slovakia

Gold

Adrian

Gajda

UAZ-452

Bytom

Poland

H-20 – Sport autó (Sport car)

Comm.

Troplev

Pano

ARTA NSX

Sofia

Bulgaria

Comm.

Geinitz

Rene

Peugeot 206 WRC

Gornau

Germany

Bronze

Molnár

Tamás

Ford GT40

Hungary

Bronze

Ingo

Hempel

Mitsubishi Pajero

Germany

Bronze

Šuma

Vladimír

Renault Clio Maxi KitCar

Tremošná

Czech Republic

Silver

Tyukodi

László

Mitsubishi Evo7

Hungary

Gold

Doskočil

Michal

Pescarolo-Judd 01

Zdiby

Czech Republic

Gold

Geinitz

Rene

Mitsubishi Lancer EVO VII WRC

Gornau

Germany

H-21 – Motorkerékpár (Bike)

Comm.

Kaminsky

Peter

Indian Four 1940

Bardejov

Slovakia

Comm.

Tóth

Péter

Salakmotor

Hungary

Bronze

Keresztely

Tiberiu

Yamaha YZF R1 1998

Sighisoara

Romania

Bronze

Vajsábel

Anton

Yamaha Majesty 250

Myjava

Slovakia

Silver

Hofmann

Tamás

Yamaha R1 UDR-798

Szombathely

Hungary

Silver

Schneider

Martin

Moto Guzzi V10 Centauro

Kosice

Slovakia

Gold

Benyák

Albert

Yamaha YZR-M1 ’09 Tech3

Szombathely

Hungary

Gold

Rafalski

Sylwester

Zundapp Ks750

Poland

H-22 – Kamion (Trucks)

Bronze

Kurucz

László

Rába L-22

Hungary

Bronze

Kampits

Balázs

Ifa W50L

Koszeg

Hungary

Silver

Roszprim

Attila

VOLVO F89+pótkocsi

Hungary

Silver

Kustánczi

Gergo

RÁBA 853 + Aurepa TVK Etilén

Naszály

Hungary

Gold

Krnac

Milan

Tatra 111c+CV-9

Decin

Czech Republic

Gold

Bicsák

Károly

Volvo FH 16 Sandro Murani

Zalacséb

Hungary

H-23 – Motoroshajó (Powered Ship)

Comm.

Veréb

Zoltán

U Boat Type VIIC

Andijk

Netherlands

Comm.

Dunda

Tomáš

U-boat VIID

Czech Republic

Comm.

Katsouras

Nikos

“S” Class Soviet Navy Submarine

Agios Stefanos

Greece

Comm.

Herger

Tamás

Tüzér páncélmotorcsnak

Hungary

Bronze

Nikolov

Lubomir

U-Boot XXIII

Sofia

Bulgaria

Bronze

Völgyesi

Viktor

U2339

Vác

Hungary

Silver

Johansson

Bengt

Seehund XXVIIB

Sweden

Silver

Martinez Rodriguez

Francisco Javier

LCAC

Torrent

Spain

Silver

Michal

Tafil

M.A.S. boat

Poland

Silver

Kozmík

Tomáš

U-boot typ XXI

Czech Republic

Silver

Kovács

Kálmán

Bismarck

Hungary

Gold

Kozmík

Tomáš

German mini-submarine  »Hase »

Czech Republic

Gold

Bednarik

Petr

Z-30 Zersterer

Slovakia

H-24 – Vitorlás hajó (Sailing ship)

Comm.

Miroslav

Bystriansky

Carthagian ship

Slovakia

Silver

Pigitzer

József

Norske löveg

Hungary

Gold

Daniel

Girlenau

USS SHARK

Mangalia

Romania

H-25 – Figura festés (Figure painting)

Comm.

Dumitrescu

Alexandru

Lokros Hoplite

Bucharest

Romania

Bronze

Natalino

Diego

Joachim Peiper

Bronze

Chmelař

Aleš

ERWIN ROMMEL

Praha 10

Czech Republic

Silver

Bieńczyk

Mariusz

Private – 1st Battalion Gordon Highlanders

05-200 duczki

Poland

Gold

Ungureanu

Calin

Skiner’s Horse Risaldar

Bucharest

Romania

Gold

Los

Stepan

Lucky Strike

Roznov pod Radhostem

Czech Republic

H-26 – Figura építés (Figure building)

0

0

0

0

0

H-27 – Figura fantasy (Fantasy Figure)

Comm.

Chmelař

Aleš

DWARF HUNTER

Praha 10

Czech Republic

Silver

Büte

Miklós

Thorvin the great

Bicske

Hungary

Gold

Robert

Suchámek

Green

Czech Republic

Gold

Los

Stepan

Sirena

Roznov pod Radhostem

Czech Republic

H-28 – Papír (Paper)

Bronze

Szigeti

Pál

Lego figura

Budapest

Hungary

Silver

Harmath

Lajos

Cmdr. Shepard (Mass Effect)

Osli

Hungary

Silver

Vála

Jiří

Aeschma cyanea – Šídlo modré

Tachov

Czech Republic

Gold

Karácsony

Gábor

Aprilia Racing

Mosonmagyaróvár

Hungary

Gold

Czeglédi

József

San Giorgio

Tatabánya

Hungary

Gold

Mateusz

Grzelak

Zuraw Wodny

Poland

H-29 – Űr és sci-fi makettek (Fantasy and Sci-Fi)

Comm.

Kovács

György

Heavy Interceptor

Hungary

Comm.

Vodenicharski

Mihail

Millenium Falcon

Sofia

Bulgaria

Comm.

González

Rubén

L5 Destination Kaos

Valencia

Spain

Comm.

Bíró

Péter

Snow Speeder

Gyál

Hungary

Bronze

Ferrer Nunez

Jose Vicente

Krote

Torrent

Spain

Bronze

Büte

Miklós

Sentinel

Bicske

Hungary

Silver

Buczkó

József

The Last Suppe

Debrecen

Hungary

Gold

Lukačovič

Branislav

Chaos attacks

Bratislava

Slovakia

H-30 – Egyéb (Other)

Bronze

Tóth

Péter

Terepasztal könyvben

Hungary

Silver

Novák

Máté

Lőcsös kocsi

Tiszaalpár

Hungary

Silver

Marian

Sedlak

Blue Eggpulse

Bratislava

Slovakia

Silver

Kiss

Imre

A kincsvadász

Érd

Hungary

Gold

Adrian

Gajda

Wheel loader

Bytom

Poland

Gold

Kaminsky

Peter

Zetor 25K

Bardejov

Slovakia

H-31 – Ecsettel festett, korhatár nélkül (Brush painted models, consolidated)

Bronze

Kecskés

Zoltán

Ford Coupe

Hungary

silver

Auer

Miklós

A pajta titka

Körmend

Hungary

silver

Mikula

Jozef

Dodge Wc54

Hungary

Gold

Szekér

Géza

MQ-1B Predator

Zalaegerszeg

Hungary

Gold

Kozlik

Viktor

T34-76

Novi Sad

Serbia

Gold

Jakovljevic

Zoran

Nieuport Ni.17

Pancevo

Serbia

H-32 – Átalakitás alatt álló (félkész) munkák (Models under construction)

Silver

Varczag

György

Magyar Harcos

Martfu

Hungary

Silver

Schiffer

Lutz

OKA SS 23

Germany

Silver

Petr

Dusek

Chevrolet C8A, C15A

Gold

Marti Pujol

Guillermo

T13 B2 Belgian SPG

Palma De Mallorca

Spain

Gold

Seres

Gyula

T-72

Budapest

Hungary

Gold

Hovezak

Jan

Dragon Wagon

Slavkov u Brna

Czech Republic

H-33 – « What if? » és egyéb fantázia járművek (« What-if? » and other fantasy vehicles)

Comm.

Lucian

Miloşan

Opel Blitz Tipe APOCALYPSE

Mangalia

Romania

Comm.

Géczy

Péter

TSR-2

Boba

Hungary

Comm.

Tomas

Prikop

War Mad Snail

Bronze

Ungvári

Imre

Turanea

Budapest

Hungary

Silver

Csöme

Zoltán

Custom – Chevrolet cwt30 truck

Pécs

Hungary

Gold

Csitei

Béla

Lippisch P13A

Vitnyéd

Hungary

H-34 – Vontatott tüzérségi eszközök (Dragged artillery guns, equipments)

Comm.

Artur

Stanczyk

B4 Artillery tractor

Poland

Bronze

Elez

Aleksa

15cm sFH 18

Belgrade

Serbia

Gold

Herman

Vverstaek

SIG-33

Belgium

K-1 – Mig 21

Gold

Papp

Péter

MiG-21 MF

Budapest

Hungary

Gold

Sebesta

Zdenek

MiG-21 MF

Praha 10

Czech Republic

K-2 – Vietnámi háború szárazföldi járművei (AFV’s the Vietnam war)

Comm.

Anton

Mizera

Panharo 178 B

Italy

K-3 Vikingek korának történelmi figurái (Figure from the Viking time)

Comm.

Kovács

Norbert

Viking főnök

Kiskunfélegyháza

Hungary

Bronze

Tóth

Attila

Viking Hersir

Kapuvár

Hungary

Silver

Varsányi

László

Viking Fury

Székesfehérvár

Hungary

Gold

Lukačovič

Branislav

Norse Blacksmith 750 A.D.

Bratislava

Slovakia

Gold

Illés

Béla

Viking Warlord

Hódmezővásárhely

Hungary

K-4 – Forma 1 (Formula 1)

Bronze

Stemler

Gábor

Ferrari 126 C2

Hungary

Silver

Molnár

Tamás

Williams Reanult FW 14B

Hungary

Gold

Stankovics

Péter

Mclaren MP4/27

Budapest

Hungary

Gold

Mátrai

György

Ferrari F1-2000

Miskolc

Hungary

M-1 – 1:144 – 1:24 repülőgép (1/144-1/24 aircraft open-detailed)

Comm.

Braun

Martin

Bf-109E1

Slovakia

Bronze

Rychlý

Martin

BA 110 F-2

Benešov u Prahy

Czech Republic

Bronze

Kokowski

Cyprian

Kawasaki Ki-100

Poland

Silver

Petr

Jan

P-51D-10

Frenštát pod Radhoštěm

Czech Republic

Gold

Krizman

Grega

Me-262 Schwalbe

Ljubljana

Slovenia

Gold

Seidl

Vladislav

P-3C Orion

Roztoky

Czech Republic

Gold

Armenteros Alcala

Pepe

Republic F105D Thunderchief

Torrent

Spain

Gold

Sebesta

Zdenek

Messerschmitt Bf 109 E-7

Praha 10

Czech Republic

Gold

Hanko

Henrich

MIG-21 MF

Germany

Gold

Kormos

Péter

Arado Ar234B

Budapest

Hungary

Gold

Grzywocz

Szymon

Roland D. VI. a

Ruda ?l?ska

Poland

M-2 – 1:144 – 1:72 repülő, helikopter (1/144 – 1/72 aircraft, helicopter)

Silver

Němec

Martin

F-104G STARFIGHTER

Mariánské Lázně

Czech Republic

Silver

Kubelik

Milos

Hellcat Mk.II

Zatec

Czech Republic

Silver

Kovalčík

Richard

SB2C-4 Helldiver

Trnava

Slovakia

Silver

Kovács

Gábor

Tachikawa Ki-9

Budapest

Hungary

Gold

Fellegi

Zoltán

Focke Wulf Fw-190 F8

Budapest

Hungary

Gold

Kormos

Péter

Do217N-1

Budapest

Hungary

M-3 – 1:48 – 1:24 és nagyobb repülő, helikopter (1/48-1/24 and bigger aircraft, helicopter)

Comm.

Baksa

Frantisek

P47 Thunderbolt

Bratislava

Slovakia

Comm.

Braun

Martin

A1-J Skyrider

Slovakia

Comm.

Novacek

Marek

Mitsubishi A6M5

Ostrava

Czech Republic

Bronze

Horváth

Péter

Urban Camo

Budapest

Hungary

Silver

Sebesta

Zdenek

Aero L-39 ZA Albatros

Praha 10

Czech Republic

Silver

Bera

Károly

P-36 A

Debrecen

Hungary

Silver

Kovács

Gábor

Arado 68

Budapest

Hungary

Silver

Glogar

Martin

V-173 Flying pancake

Czech Republic

Gold

Petrov

Valentin

BLERIOT XI

Svilengrad

Bulgaria

Gold

Igor

Prosin

Fokker E II

M-4 – 1:72 és kisebb harcjármű (AFV 1/72 and smaller)

Bronze

Smekal

Ondrej

Neubau-Fahrzeug

Olomouc

Czech Republic

Bronze

Smetana

Tomáš

Volkswagen Schwimmwagen Typ 166

Děčín

Czech Republic

Gold

Vochoc

Martin

Dumwee

Pilsen

Czech Republic

Gold

Los

Stepan

Zis 5w

Roznov pod Radhostem

Czech Republic

M-5 – 1:48-1:35 és nagyobb harcjármű (AFV 1/48 – 1/35 and bigger)

Comm.

Hemilä

Jari

T-55 C1

Vantaa

Finland

Bronze

Jorge

Lopez

Dodge Ambulance

Germany

Gold

Pokorny

Petr

OPEL BLITZ 3t

Czech Republic

Gold

Gálik

Gábor

Kv-2

Miskolc

Hungary

Gold

Benedek

Dénes

Aufklärungs Panzer

Hungary

M-6 – Harcjármű vignetta, összevont (AFV Vignette)

Comm.

Kerekes

András

StuG IV

Hungary

Bronze

Pituch

Radek

Boulevard of Sorrow, Dieppe 1942

Warsaw

Poland

Silver

Diego

Vaccari

Capipello S gaetano

Italy

Gold

Javier

Soler

Panther Tamer

Spain

Gold

Bruschi

Alessandro

Flamenco beach

Genoa

Italy

Gold

González

Rubén

Shot’em Up!

Valencia

Spain

M-7 – Harcjármű dioráma, összevont (AFV Diorama)

Comm.

Cserjés

Balázs

Operation Panzerfaust

Diósd

Hungary

Bronze

Bassi

Roberto

UNDER THE FIRE

Italy

Bronze

Pénzes

Tamás

Pz IV J Ungarn 1945

Bud

Hungary

Bronze

Anton

Mizera

Spectrum

Gold

Bruschi

Alessandro

Postwar Italy – 1946

Genoa

Italy

Gold

Fabio

Marini

Talibans

Sarezzo

Italy

Gold

Lund

Per Olav

Dog Day Afternoon

Solbergelva

Norway

M-8 – Polgári jármű (Civil Vehicle)

Silver

Kozina

Jan

YAMAHA YZR-M1/Paddock exhibition

Slovakia

Gold

Szabó

Ákos

KrAZ-255B Wrecker

Uraiújfalu

Hungary

Gold

Tenk

Jiri

Kawasaki ZX-RR Randy de Puniet

Plzeň

Czech Republic

Gold

Szabó

Tibor

Gépsárkány

Jászberény

Hungary

Gold

Stankovics

Péter

Yamaha M1 Rossi

Budapest

Hungary

Gold

Lendvai

Zsolt

RC 166 HONDA

Budapest

Hungary

Gold

Nágel

Hugo

Rasta mini

Bratislava

Slovakia

Gold

Hofmann

Tamás

Ford Sierra RS500 Eggenberger

Szombathely

Hungary

Gold

Giovanni

Castello

Harley Davidson+ Suzuki

Italy

M-9 – Hajó (Ship)

Gold

Mincbergr

Marek

HMS Repulse

IPMS Nymburk

Czech Republic

Gold

Somogyi

Imre

HMS Repulse

Nagyrécse

Hungary

Gold

Pálfi

Balázs

USS Connecticut

Kecskemét

Hungary

M-10 – Figura, festés (Figure, painting)

Bronze

Bakó

Dénes

Musa XIII.century Korean warrior

Lakitelek

Hungary

Silver

György

László

King Derkin

Budapest

Hungary

Silver

Lukačovič

Branislav

Amazon warrior

Bratislava

Slovakia

Gold

Illés

Béla

SS Obersturmführer

Hódmezővásárhely

Hungary

Gold

Kovanen

Petri

Red Devils

Helsinki

Finland

Gold

Kovács

Oliver

English civil war officer

Gárdony

Hungary

M-11 – Figura, építés (Figure, building)

Comm.

Kovanen

Petri

Papillon

Helsinki

Finland

Bronze

Nieminen

Pekka

Finnish Pilot

Vantaa

Finland

Silver

Szabó

Gábor

Michael Collins

Sopron

Hungary

Silver

Melleby

Sverre

1 Div. USMC Chosin Reservoir, Korea 1950

Oslo

Norway

Gold

Szalai

András

Songoku

Pécs

Hungary

Gold

Sikora

Miklós

Kiboko god of nile

Budapest

Hungary

Gold

Lukačovič

Branislav

Knight 13.-14. century

Bratislava

Slovakia

GY-1 – Gyermek összevont (Children, consolidated)

Bronze

Sebestova

Lenka

P-40 N Warhawk

Praha 10

Czech Republic

Silver

Molnár

Orsolya

Fw-190

Celldömölk

Hungary

Silver

Gralla

Rafał

M4A3E8 Sherman

Bytom

Poland

Silver

Hajdu

Anna Krisztina

F-14

Zalaegerszeg

Hungary

Silver

Zyatkov

Maksim

Citroen

Gold

Fodróczi

Márk

P-47 D-30 Thunderbolt

Fertőszentmiklós

Hungary

Gold

Borodin

Slava

VII B

Gold

Molnár

Dániel

Ferrari F-2001

Hungary

Gold

Šebesta

Jan

PAL POST

Hodonín

Czech Republic

Gold

Kovács

Mátyás

GAZ-AAA

Fót

Hungary

S-1 – Serdülő, harcjármű (Youngster – AFV)

Bronze

Nagy

Roland

Valahol Európában…

Zalaegerszeg

Hungary

Silver

Matějka

Jan

KUDY TUDY

Hodonín

Czech Republic

Silver

Mozdzen

Bartosz

T-72

Silver

Gavralchik

Iva

Type 5

Gold

Němec

Petr

M4A3E8 SHERMAN

Mariánské Lázně

Czech Republic

Gold

Martin

Durcovic

ISU-122

Slovakia

S-2 – Serdülő, repülő (Youngster – Aircraft)

Bronze

Papp

Albert Bálint

ACH 47

Szolnok

Hungary

Bronze

Němec

Petr

JAK-3

Mariánské Lázně

Czech Republic

Silver

Eged

Bence

J-35 J Draken

Hungary

Silver

Ifj. Obuch

László

MíG-29

Hungary

Gold

Gergely

Marcell

Mitsubishi A6M5 Zero

Debrecen

Hungary

S-3 – Serdülő, egyéb (Youngster – Other)

Bronze

Němec

Petr

U.S AIRBORNE 1944

Mariánské Lázně

Czech Republic

Bronze

Vojtech

Dusek

Nice Machine

Bronze

Simon

Patrik

H.M.S Duke of York

Fertőszéplak

Hungary

Silver

Balogh

Albert

Trabant 601

Celldömölk

Hungary

Gold

Philipp

Dorina

Jaguar XKR GT3

Sülysáp

Hungary

J-1 – Ifjúsági, harcjármű (Junior – AFV)

Bronze

Sipailov

Egor

LWS

Silver

Monostori

Tamás

T-90

Hungary

Gold

Hambalek

Vit

British Universal Carrier

Mladá Boleslav

Czech Republic

J-2 – Ifjúsági, repülő (Junior – Aircraft)

Bronze

Veronika

Zvowková

F-86 Sabre

Czech Republic

Bronze

Michal

Markowski

Hellcat Mk II

Poland

Bronze

Aneta

Lehecková

P-51 Mustang

Czech Republic

Silver

Krzysztof

Zdybel

La 5 Fn

Poland

Silver

Baran

Tomasz

Hs-126

Bytom

Poland

Gold

Petr

Jan

A-4SU ‘Super Skyhawk’

Frenštát pod Radhoštěm

Czech Republic

Gold

Hambalek

Vit

Bf 109 E-1

Mladá Boleslav

Czech Republic

J-3 Ifjúsági, egyéb (Junior – Other)

Bronze

Fodróczi

Ádám

Honda CR 250 R

Fertőszentmiklós

Hungary

Bronze

Hlavina

Lubomir

Roman Centurion

Slovakia

Bronze

Monostori

Tamás

Cigiszünet

Hungary

Silver

Takács

Arnold

DTM 2009 AMG Mercedes

Fertőszentmiklós

Hungary

Gold

Szabó

Dániel

Opel Astra V8 DTM

Hungary


Helyezés

Award

Családi név/
Fam. Name

Utónév/
First name

Modell típus/Title of Model

Város/City

Ország/Country

H-1 – Repülőgép 1/72 és kisebb, légcsavaros (Airplane 1/72 and smaler)

Gold

Bednár

Boris

A5M4 Claude

Poprad

Slovakia

Gold

Herain

Branislav

P-40

Dubovany

Slovakia

Gold

Lenac

Zdravko

Spitfire Mk.IXe

Zagreb

Croatia

Gold

Büte

Miklós

P-47D

Bicske

Hungary

Gold

Eduard

Badescu

Fokker D.XXI

Romania

Gold

Los

Stepan

Do-335 B-4

Roznov pod Radhostem

Czech Republic

Gold

Pilát

Karel

Mistel 2

Praha

Czech Republic

Gold

Blažek

Josef

F4U-1 Corsair

Prague

Czech Republic

Gold

Votapek

Jiri

F4U-1A Kiwi Corsiar

MK518 Decin

Czech Republic

H-2 – Repülőgép 1/72 sugárhajtású (Airplane 1/72 and smaler, JET)

Comm.

Eduard

Badescu

Mirage F1

Romania

Bronze

Herain

Branislav

A 4B Skyhawk

Dubovany

Slovakia

Silver

Němec

Martin

ARADO 234P

Mariánské Lázně

Czech Republic

Silver

Petr

Jan

KA-3B ‘Skywarrior’

Frenštát pod Radhoštěm

Czech Republic

H-3 – Repülőgép 1/48 légcsavaros (Airplane 1/48)

Comm.

Herain

Branislav

P-51D Mustang

Dubovany

Slovakia

Bronze

Rychlý

Martin

Ju 188 E-1

Benešov u Prahy

Czech Republic

Silver

Juraj

Bojkowski

Mig 3

Poland

Silver

Matousis

Stavros

Westland Whirlwind

Greece

Silver

Schneider

Martin

P-51B Mustang

Kosice

Slovakia

Gold

Dunda

Tomáš

P-51 Mustang RAF

Czech Republic

Gold

Toman

Jiri

Fairey Fulmar NF Mk.II

Trebic

Czech Republic

Gold

Kytlica

Pavel

He-219 Uhu

Czech Republic

Gold

Blažek

Josef

Messerschmitt Bf-109E-4

Prague

Czech Republic

Gold

Hanko

Henrich

V-173

Gold

Kiss

Richard

Hawker Typhoon

Kaposvar

Hungary

H-4 – Repülőgép 1/48 sugárhajtású (Airplane 1/48 JET)

Bronze

Nikolov

Lubomir

Yak-38 Forger A

Sofia

Bulgaria

Bronze

Keresztely

Tiberiu

Lockheed Martin F 16 DG

Sighisoara

Romania

Gold

Petkov

Stanislav

MiG-21 bis

Kardjali

Bulgaria

Gold

Hanko

Henrich

Suchos PAK-Fa

Gold

Stoklasa

Vladimír

Mig-29A

Luže

Czech Republic

Gold

Ole

Kjensmo

F16 AM

Norway

H-5 – Repülőgép 1/32 és nagyobb (Airplane 1/32 and biger)

Bronze

Marcin

Chruscielewski

Gotha G.IV

Rybnik

Poland

Gold

Marcin

Chruscielewski

Royal Aircraft Factory Fe.2b

Rybnik

Poland

Gold

Tóth

Attila

Heinkel He-162 A-2

Kapuvár

Hungary

Gold

Ontkoc

Ľubomír

Heinkel He-162 A-2

Humenné

Slovakia

H-6 – Repülőgép, polgári 1/144-1/24 (Airplane, Civilian 1/144 – 1/24)

Bronze

Stoklasa

Vladimír

Iljushin Il-18

Luže

Czech Republic

Gold

Petkov

Stanislav

Tupolev Tu-144

Kardjali

Bulgaria

H-7 – 1:144 – 1:24 többfedelű repülőgép (1/144-1/24 two or more winged aircraft)

Comm.

Katona

István

Spad XIII.

Kiskunfélegyháza

Hungary

Gold

Lukáš

Vlastimil

Nieuport N10

Ostrava

Czech Republic

Gold

Pietrucha

Mieczyslaw

LVG C VI

40-860 Katowice

Poland

Gold

Golubic

Mihael

Albatros D.V

Zagreb

Croatia

Gold

Igor

Prosin

Fokker Dr I

H-8 – 1:144 – 1:24 helikopter (Helicopter)

Gold

Krisztof

Bytnewski

Mi 24 D

Poland

H-9 – Repülő dioráma (Aircraft diorama)

Bronze

Papp

Albert

F-84E

Szolnok

Hungary

Silver

Miha

Kosi

Curtiss Hwk 81-A2

Silver

Nicorici

Tudor

0

Cluj Napoca

Romania

Gold

Borge

Lars

Havoc Down

aurskog

Norway

H-10 – 1:72 és kisebb lánctalpas (AFV – 1/72 and smaller tracked)

Comm.

Henell

Tatu

Pz. Kpfw. IV Mit 88mm Flak

Finland

Silver

Marek

Zietek

T-34/85

Silver

Michalko

David

M4A3 Sherman

-Bratislava

Slovakia

H-11 – 1:72 és kisebb gumikerekes (AFV – 1/72 and smaller wheeled)

Silver

Henell

Tatu

M1126 Stryker

Finland

Silver

Marek

Zietek

Chevrolet

Gold

Kaminsky

Peter

Armored Car Lanchester

Bardejov

Slovakia

H-12 – 1:48 harcjármű (AFV – 1/48)

Comm.

Hort

Michal

Bren carrier mk.ll

Teplá

Czech Republic

Comm.

Mariusz

Paluch

Sherman

Poland

Bronze

Martinov

Zoltán

M1009 CUCV

Telekes

Hungary

Bronze

Hort

Michal

Matilda mk.lll

Teplá

Czech Republic

Silver

Herain

Branislav

IS-2

Dubovany

Slovakia

Silver

Géczy

Zoltán

Citroen CV11

Celldömölk

Hungary

Silver

Gundersen

Bard

G40 Bulldozer

Oslo

Norway

H-13 – 1:35 és nagyobb lánctalpas (AFV – 1/35 and bigger tracked)

Bronze

Kiss

Gábor

PzIII Africa Corps

9730 Kőszeg

Hungary

Gold

Grewin

Andreas

OT-34/76

Stockholm

Sweden

Gold

Vladimir

Mircetic

T-34/85

Gold

Stanislav

Jablonski

Panzer II F

Poland

Gold

Vladimir

Mircetic

M-47 Patton

Gold

Atanasov

Ivo

T-70 M

Sofia

Bulgaria

Gold

Grewin

Andreas

Sherman M4A3E2 Jumbo

Stockholm

Sweden

H-14 – 1:35 és nagyobb gumikerekes (AFV – 1/35 and bigger wheeled)

Silver

Sztarbala

Kamil Feliks

Rocket Pick-up Libia 2011

30-123 Krakow

Poland

Gold

Kovács

Gábor

Jenki Ördögszekér Oshkosh M-ATV MRAP

Fót

Hungary

Gold

ivan

puchy

UAZ 469

Kvetoslavov

Slovakia

Gold

Kampits

Balázs

Faun SLT 56 & UH1D

Koszeg

Hungary

Gold

Mercadal Pons

Juan Luis

AEC Mk I Armoured Car

Palma de Mallorca

Spain

Gold

Csitei

Béla

Triumvirátus

Vitnyéd

Hungary

H-15 – 1:72 és kisebb Vignetta (AFV – 1/72 and smaller vignette)

Silver

Ivankovic

Tomislav

HMMWVEE

Zagreb

Croatia

Gold

Zabák

Pavel

Das Sommer behagen

Lovosice

Czech Republic

Gold

Anton

Mizera

Watch tower

Gold

Grufstedt

Sven-Ake

The UN-Invited

Klagshamn

Sweden

Gold

Los

Stepan

BTR-D ZU-23

Roznov pod Radhostem

Czech Republic

Gold

Bílek

Filip

ügető ló

Radenov

Czech Republic

H-16 – 1:72 és kisebb Dioráma (AFV – 1/72 and smaller diorama)

Gold

Repetto

Fabrizio

Israeli M51 and Syrian JpzIV

Ovada

Italy

Gold

Zsikla

Gergely

Artemis

Budakeszi

Hungary

H-17 – 1:48 – 1:35 és nagyobb Vignetta (AFV – 1/48-1/35 and bigger vignette)

Comm.

Bruzzone

Diego

isu 152 ‘ il gigante zoppo ‘

bergamo

Italy

Comm.

Czeferner

Balázs

Panther G

Mosonmagyaróvár

Hungary

Bronze

Zatkovic

Milan

Red Storm 1944

Tremosna

Czech Republic

Bronze

Kiss

Gábor

Stuh42 Ausf.G Eastern Front

9730 Kőszeg

Hungary

Gold

Géczy

Zoltán

‘Operation Zabratyion’

Celldömölk

Hungary

Gold

Petrovič

Zdeněk

Panama 89

Pardubice

Czech Republic

Gold

Bulanda

Rafał

MERKAVA Mk. IIID EARLY

Cracow

Poland

H-18 – 1:48 – 1:35 és nagyobb Diorama (AFV – 1/48-1/35 and bigger Diorama

Comm.

Petrovič

Zdeněk

Greetings for NVA

Pardubice

Czech Republic

Comm.

Moe

Nils Olav

Broken Neck

Larvik

Norway

Gold

Chmelař

Aleš

NOCH BENZIN BITTE… UKRAINE 1944

Praha 10

Czech Republic

Gold

Zatkovic

Milan

Blitzkrieg Russia 1941

Tremosna

Czech Republic

H-19 – Utcai autó (Street car)

Bronze

Hegyesi

Zsolt

VW Karmann Ghia

Hungary

Bronze

Adonyi

Norbert

Toyota Celsior

Mór

Hungary

Silver

Koponics

Péter

1957 Chevrolet Bel Air

Vonyarcvashegy

Hungary

Silver

Bicsák

Károly

Mercedes SL 63 AMG

Zalacséb

Hungary

Silver

Hofmann

Tamás

Toyota Celica GT-Four

Szombathely

Hungary

Gold

Kovalčík

Ervín

Mercedes Benz 300 SL

Trnava

Slovakia

Gold

Michalko

David

Fiat 500F

-Bratislava

Slovakia

Gold

Adrian

Gajda

UAZ-452

Bytom

Poland

H-20 – Sport autó (Sport car)

Comm.

Troplev

Pano

ARTA NSX

Sofia

Bulgaria

Comm.

Geinitz

Rene

Peugeot 206 WRC

Gornau

Germany

Bronze

Molnár

Tamás

Ford GT40

Hungary

Bronze

Ingo

Hempel

Mitsubishi Pajero

Germany

Bronze

Šuma

Vladimír

Renault Clio Maxi KitCar

Tremošná

Czech Republic

Silver

Tyukodi

László

Mitsubishi Evo7

Hungary

Gold

Doskočil

Michal

Pescarolo-Judd 01

Zdiby

Czech Republic

Gold

Geinitz

Rene

Mitsubishi Lancer EVO VII WRC

Gornau

Germany

H-21 – Motorkerékpár (Bike)

Comm.

Kaminsky

Peter

Indian Four 1940

Bardejov

Slovakia

Comm.

Tóth

Péter

Salakmotor

Hungary

Bronze

Keresztely

Tiberiu

Yamaha YZF R1 1998

Sighisoara

Romania

Bronze

Vajsábel

Anton

Yamaha Majesty 250

Myjava

Slovakia

Silver

Hofmann

Tamás

Yamaha R1 UDR-798

Szombathely

Hungary

Silver

Schneider

Martin

Moto Guzzi V10 Centauro

Kosice

Slovakia

Gold

Benyák

Albert

Yamaha YZR-M1 ’09 Tech3

Szombathely

Hungary

Gold

Rafalski

Sylwester

Zundapp Ks750

Poland

H-22 – Kamion (Trucks)

Bronze

Kurucz

László

Rába L-22

Hungary

Bronze

Kampits

Balázs

Ifa W50L

Koszeg

Hungary

Silver

Roszprim

Attila

VOLVO F89+pótkocsi

Hungary

Silver

Kustánczi

Gergo

RÁBA 853 + Aurepa TVK Etilén

Naszály

Hungary

Gold

Krnac

Milan

Tatra 111c+CV-9

Decin

Czech Republic

Gold

Bicsák

Károly

Volvo FH 16 Sandro Murani

Zalacséb

Hungary

H-23 – Motoroshajó (Powered Ship)

Comm.

Veréb

Zoltán

U Boat Type VIIC

Andijk

Netherlands

Comm.

Dunda

Tomáš

U-boat VIID

Czech Republic

Comm.

Katsouras

Nikos

“S” Class Soviet Navy Submarine

Agios Stefanos

Greece

Comm.

Herger

Tamás

Tüzér páncélmotorcsnak

Hungary

Bronze

Nikolov

Lubomir

U-Boot XXIII

Sofia

Bulgaria

Bronze

Völgyesi

Viktor

U2339

Vác

Hungary

Silver

Johansson

Bengt

Seehund XXVIIB

Sweden

Silver

Martinez Rodriguez

Francisco Javier

LCAC

Torrent

Spain

Silver

Michal

Tafil

M.A.S. boat

Poland

Silver

Kozmík

Tomáš

U-boot typ XXI

Czech Republic

Silver

Kovács

Kálmán

Bismarck

Hungary

Gold

Kozmík

Tomáš

German mini-submarine  »Hase »

Czech Republic

Gold

Bednarik

Petr

Z-30 Zersterer

Slovakia

H-24 – Vitorlás hajó (Sailing ship)

Comm.

Miroslav

Bystriansky

Carthagian ship

Slovakia

Silver

Pigitzer

József

Norske löveg

Hungary

Gold

Daniel

Girlenau

USS SHARK

Mangalia

Romania

H-25 – Figura festés (Figure painting)

Comm.

Dumitrescu

Alexandru

Lokros Hoplite

Bucharest

Romania

Bronze

Natalino

Diego

Joachim Peiper

Bronze

Chmelař

Aleš

ERWIN ROMMEL

Praha 10

Czech Republic

Silver

Bieńczyk

Mariusz

Private – 1st Battalion Gordon Highlanders

05-200 duczki

Poland

Gold

Ungureanu

Calin

Skiner’s Horse Risaldar

Bucharest

Romania

Gold

Los

Stepan

Lucky Strike

Roznov pod Radhostem

Czech Republic

H-26 – Figura építés (Figure building)

0

0

0

0

0

H-27 – Figura fantasy (Fantasy Figure)

Comm.

Chmelař

Aleš

DWARF HUNTER

Praha 10

Czech Republic

Silver

Büte

Miklós

Thorvin the great

Bicske

Hungary

Gold

Robert

Suchámek

Green

Czech Republic

Gold

Los

Stepan

Sirena

Roznov pod Radhostem

Czech Republic

H-28 – Papír (Paper)

Bronze

Szigeti

Pál

Lego figura

Budapest

Hungary

Silver

Harmath

Lajos

Cmdr. Shepard (Mass Effect)

Osli

Hungary

Silver

Vála

Jiří

Aeschma cyanea – Šídlo modré

Tachov

Czech Republic

Gold

Karácsony

Gábor

Aprilia Racing

Mosonmagyaróvár

Hungary

Gold

Czeglédi

József

San Giorgio

Tatabánya

Hungary

Gold

Mateusz

Grzelak

Zuraw Wodny

Poland

H-29 – Űr és sci-fi makettek (Fantasy and Sci-Fi)

Comm.

Kovács

György

Heavy Interceptor

Hungary

Comm.

Vodenicharski

Mihail

Millenium Falcon

Sofia

Bulgaria

Comm.

González

Rubén

L5 Destination Kaos

Valencia

Spain

Comm.

Bíró

Péter

Snow Speeder

Gyál

Hungary

Bronze

Ferrer Nunez

Jose Vicente

Krote

Torrent

Spain

Bronze

Büte

Miklós

Sentinel

Bicske

Hungary

Silver

Buczkó

József

The Last Suppe

Debrecen

Hungary

Gold

Lukačovič

Branislav

Chaos attacks

Bratislava

Slovakia

H-30 – Egyéb (Other)

Bronze

Tóth

Péter

Terepasztal könyvben

Hungary

Silver

Novák

Máté

Lőcsös kocsi

Tiszaalpár

Hungary

Silver

Marian

Sedlak

Blue Eggpulse

Bratislava

Slovakia

Silver

Kiss

Imre

A kincsvadász

Érd

Hungary

Gold

Adrian

Gajda

Wheel loader

Bytom

Poland

Gold

Kaminsky

Peter

Zetor 25K

Bardejov

Slovakia

H-31 – Ecsettel festett, korhatár nélkül (Brush painted models, consolidated)

Bronze

Kecskés

Zoltán

Ford Coupe

Hungary

silver

Auer

Miklós

A pajta titka

Körmend

Hungary

silver

Mikula

Jozef

Dodge Wc54

Hungary

Gold

Szekér

Géza

MQ-1B Predator

Zalaegerszeg

Hungary

Gold

Kozlik

Viktor

T34-76

Novi Sad

Serbia

Gold

Jakovljevic

Zoran

Nieuport Ni.17

Pancevo

Serbia

H-32 – Átalakitás alatt álló (félkész) munkák (Models under construction)

Silver

Varczag

György

Magyar Harcos

Martfu

Hungary

Silver

Schiffer

Lutz

OKA SS 23

Germany

Silver

Petr

Dusek

Chevrolet C8A, C15A

Gold

Marti Pujol

Guillermo

T13 B2 Belgian SPG

Palma De Mallorca

Spain

Gold

Seres

Gyula

T-72

Budapest

Hungary

Gold

Hovezak

Jan

Dragon Wagon

Slavkov u Brna

Czech Republic

H-33 – « What if? » és egyéb fantázia járművek (« What-if? » and other fantasy vehicles)

Comm.

Lucian

Miloşan

Opel Blitz Tipe APOCALYPSE

Mangalia

Romania

Comm.

Géczy

Péter

TSR-2

Boba

Hungary

Comm.

Tomas

Prikop

War Mad Snail

Bronze

Ungvári

Imre

Turanea

Budapest

Hungary

Silver

Csöme

Zoltán

Custom – Chevrolet cwt30 truck

Pécs

Hungary

Gold

Csitei

Béla

Lippisch P13A

Vitnyéd

Hungary

H-34 – Vontatott tüzérségi eszközök (Dragged artillery guns, equipments)

Comm.

Artur

Stanczyk

B4 Artillery tractor

Poland

Bronze

Elez

Aleksa

15cm sFH 18

Belgrade

Serbia

Gold

Herman

Vverstaek

SIG-33

Belgium

K-1 – Mig 21

Gold

Papp

Péter

MiG-21 MF

Budapest

Hungary

Gold

Sebesta

Zdenek

MiG-21 MF

Praha 10

Czech Republic

K-2 – Vietnámi háború szárazföldi járművei (AFV’s the Vietnam war)

Comm.

Anton

Mizera

Panharo 178 B

Italy

K-3 Vikingek korának történelmi figurái (Figure from the Viking time)

Comm.

Kovács

Norbert

Viking főnök

Kiskunfélegyháza

Hungary

Bronze

Tóth

Attila

Viking Hersir

Kapuvár

Hungary

Silver

Varsányi

László

Viking Fury

Székesfehérvár

Hungary

Gold

Lukačovič

Branislav

Norse Blacksmith 750 A.D.

Bratislava

Slovakia

Gold

Illés

Béla

Viking Warlord

Hódmezővásárhely

Hungary

K-4 – Forma 1 (Formula 1)

Bronze

Stemler

Gábor

Ferrari 126 C2

Hungary

Silver

Molnár

Tamás

Williams Reanult FW 14B

Hungary

Gold

Stankovics

Péter

Mclaren MP4/27

Budapest

Hungary

Gold

Mátrai

György

Ferrari F1-2000

Miskolc

Hungary

M-1 – 1:144 – 1:24 repülőgép (1/144-1/24 aircraft open-detailed)

Comm.

Braun

Martin

Bf-109E1

Slovakia

Bronze

Rychlý

Martin

BA 110 F-2

Benešov u Prahy

Czech Republic

Bronze

Kokowski

Cyprian

Kawasaki Ki-100

Poland

Silver

Petr

Jan

P-51D-10

Frenštát pod Radhoštěm

Czech Republic

Gold

Krizman

Grega

Me-262 Schwalbe

Ljubljana

Slovenia

Gold

Seidl

Vladislav

P-3C Orion

Roztoky

Czech Republic

Gold

Armenteros Alcala

Pepe

Republic F105D Thunderchief

Torrent

Spain

Gold

Sebesta

Zdenek

Messerschmitt Bf 109 E-7

Praha 10

Czech Republic

Gold

Hanko

Henrich

MIG-21 MF

Germany

Gold

Kormos

Péter

Arado Ar234B

Budapest

Hungary

Gold

Grzywocz

Szymon

Roland D. VI. a

Ruda Â?l?ska

Poland

M-2 – 1:144 – 1:72 repülő, helikopter (1/144 – 1/72 aircraft, helicopter)

Silver

Němec

Martin

F-104G STARFIGHTER

Mariánské Lázně

Czech Republic

Silver

Kubelik

Milos

Hellcat Mk.II

Zatec

Czech Republic

Silver

Kovalčík

Richard

SB2C-4 Helldiver

Trnava

Slovakia

Silver

Kovács

Gábor

Tachikawa Ki-9

Budapest

Hungary

Gold

Fellegi

Zoltán

Focke Wulf Fw-190 F8

Budapest

Hungary

Gold

Kormos

Péter

Do217N-1

Budapest

Hungary

M-3 – 1:48 – 1:24 és nagyobb repülő, helikopter (1/48-1/24 and bigger aircraft, helicopter)

Comm.

Baksa

Frantisek

P47 Thunderbolt

Bratislava

Slovakia

Comm.

Braun

Martin

A1-J Skyrider

Slovakia

Comm.

Novacek

Marek

Mitsubishi A6M5

Ostrava

Czech Republic

Bronze

Horváth

Péter

Urban Camo

Budapest

Hungary

Silver

Sebesta

Zdenek

Aero L-39 ZA Albatros

Praha 10

Czech Republic

Silver

Bera

Károly

P-36 A

Debrecen

Hungary

Silver

Kovács

Gábor

Arado 68

Budapest

Hungary

Silver

Glogar

Martin

V-173 Flying pancake

Czech Republic

Gold

Petrov

Valentin

BLERIOT XI

Svilengrad

Bulgaria

Gold

Igor

Prosin

Fokker E II

M-4 – 1:72 és kisebb harcjármű (AFV 1/72 and smaller)

Bronze

Smekal

Ondrej

Neubau-Fahrzeug

Olomouc

Czech Republic

Bronze

Smetana

Tomáš

Volkswagen Schwimmwagen Typ 166

Děčín

Czech Republic

Gold

Vochoc

Martin

Dumwee

Pilsen

Czech Republic

Gold

Los

Stepan

Zis 5w

Roznov pod Radhostem

Czech Republic

M-5 – 1:48-1:35 és nagyobb harcjármű (AFV 1/48 – 1/35 and bigger)

Comm.

Hemilä

Jari

T-55 C1

Vantaa

Finland

Bronze

Jorge

Lopez

Dodge Ambulance

Germany

Gold

Pokorny

Petr

OPEL BLITZ 3t

Czech Republic

Gold

Gálik

Gábor

Kv-2

Miskolc

Hungary

Gold

Benedek

Dénes

Aufklärungs Panzer

Hungary

M-6 – Harcjármű vignetta, összevont (AFV Vignette)

Comm.

Kerekes

András

StuG IV

Hungary

Bronze

Pituch

Radek

Boulevard of Sorrow, Dieppe 1942

Warsaw

Poland

Silver

Diego

Vaccari

Capipello S gaetano

Italy

Gold

Javier

Soler

Panther Tamer

Spain

Gold

Bruschi

Alessandro

Flamenco beach

Genoa

Italy

Gold

González

Rubén

Shot’em Up!

Valencia

Spain

M-7 – Harcjármű dioráma, összevont (AFV Diorama)

Comm.

Cserjés

Balázs

Operation Panzerfaust

Diósd

Hungary

Bronze

Bassi

Roberto

UNDER THE FIRE

Italy

Bronze

Pénzes

Tamás

Pz IV J Ungarn 1945

Bud

Hungary

Bronze

Anton

Mizera

Spectrum

Gold

Bruschi

Alessandro

Postwar Italy – 1946

Genoa

Italy

Gold

Fabio

Marini

Talibans

Sarezzo

Italy

Gold

Lund

Per Olav

Dog Day Afternoon

Solbergelva

Norway

M-8 – Polgári jármű (Civil Vehicle)

Silver

Kozina

Jan

YAMAHA YZR-M1/Paddock exhibition

Slovakia

Gold

Szabó

Ákos

KrAZ-255B Wrecker

Uraiújfalu

Hungary

Gold

Tenk

Jiri

Kawasaki ZX-RR Randy de Puniet

Plzeň

Czech Republic

Gold

Szabó

Tibor

Gépsárkány

Jászberény

Hungary

Gold

Stankovics

Péter

Yamaha M1 Rossi

Budapest

Hungary

Gold

Lendvai

Zsolt

RC 166 HONDA

Budapest

Hungary

Gold

Nágel

Hugo

Rasta mini

Bratislava

Slovakia

Gold

Hofmann

Tamás

Ford Sierra RS500 Eggenberger

Szombathely

Hungary

Gold

Giovanni

Castello

Harley Davidson+ Suzuki

Italy

M-9 – Hajó (Ship)

Gold

Mincbergr

Marek

HMS Repulse

IPMS Nymburk

Czech Republic

Gold

Somogyi

Imre

HMS Repulse

Nagyrécse

Hungary

Gold

Pálfi

Balázs

USS Connecticut

Kecskemét

Hungary

M-10 – Figura, festés (Figure, painting)

Bronze

Bakó

Dénes

Musa XIII.century Korean warrior

Lakitelek

Hungary

Silver

György

László

King Derkin

Budapest

Hungary

Silver

Lukačovič

Branislav

Amazon warrior

Bratislava

Slovakia

Gold

Illés

Béla

SS Obersturmführer

Hódmezővásárhely

Hungary

Gold

Kovanen

Petri

Red Devils

Helsinki

Finland

Gold

Kovács

Oliver

English civil war officer

Gárdony

Hungary

M-11 – Figura, építés (Figure, building)

Comm.

Kovanen

Petri

Papillon

Helsinki

Finland

Bronze

Nieminen

Pekka

Finnish Pilot

Vantaa

Finland

Silver

Szabó

Gábor

Michael Collins

Sopron

Hungary

Silver

Melleby

Sverre

1 Div. USMC Chosin Reservoir, Korea 1950

Oslo

Norway

Gold

Szalai

András

Songoku

Pécs

Hungary

Gold

Sikora

Miklós

Kiboko god of nile

Budapest

Hungary

Gold

Lukačovič

Branislav

Knight 13.-14. century

Bratislava

Slovakia

GY-1 – Gyermek összevont (Children, consolidated)

Bronze

Sebestova

Lenka

P-40 N Warhawk

Praha 10

Czech Republic

Silver

Molnár

Orsolya

Fw-190

Celldömölk

Hungary

Silver

Gralla

Rafał

M4A3E8 Sherman

Bytom

Poland

Silver

Hajdu

Anna Krisztina

F-14

Zalaegerszeg

Hungary

Silver

Zyatkov

Maksim

Citroen

Gold

Fodróczi

Márk

P-47 D-30 Thunderbolt

Fertőszentmiklós

Hungary

Gold

Borodin

Slava

VII B

Gold

Molnár

Dániel

Ferrari F-2001

Hungary

Gold

Šebesta

Jan

PAL POST

Hodonín

Czech Republic

Gold

Kovács

Mátyás

GAZ-AAA

Fót

Hungary

S-1 – Serdülő, harcjármű (Youngster – AFV)

Bronze

Nagy

Roland

Valahol Európában…

Zalaegerszeg

Hungary

Silver

Matějka

Jan

KUDY TUDY

Hodonín

Czech Republic

Silver

Mozdzen

Bartosz

T-72

Silver

Gavralchik

Iva

Type 5

Gold

Němec

Petr

M4A3E8 SHERMAN

Mariánské Lázně

Czech Republic

Gold

Martin

Durcovic

ISU-122

Slovakia

S-2 – Serdülő, repülő (Youngster – Aircraft)

Bronze

Papp

Albert Bálint

ACH 47

Szolnok

Hungary

Bronze

Němec

Petr

JAK-3

Mariánské Lázně

Czech Republic

Silver

Eged

Bence

J-35 J Draken

Hungary

Silver

Ifj. Obuch

László

MíG-29

Hungary

Gold

Gergely

Marcell

Mitsubishi A6M5 Zero

Debrecen

Hungary

S-3 – Serdülő, egyéb (Youngster – Other)

Bronze

Němec

Petr

U.S AIRBORNE 1944

Mariánské Lázně

Czech Republic

Bronze

Vojtech

Dusek

Nice Machine

Bronze

Simon

Patrik

H.M.S Duke of York

Fertőszéplak

Hungary

Silver

Balogh

Albert

Trabant 601

Celldömölk

Hungary

Gold

Philipp

Dorina

Jaguar XKR GT3

Sülysáp

Hungary

J-1 – Ifjúsági, harcjármű (Junior – AFV)

Bronze

Sipailov

Egor

LWS

Silver

Monostori

Tamás

T-90

Hungary

Gold

Hambalek

Vit

British Universal Carrier

Mladá Boleslav

Czech Republic

J-2 – Ifjúsági, repülő (Junior – Aircraft)

Bronze

Veronika

Zvowková

F-86 Sabre

Czech Republic

Bronze

Michal

Markowski

Hellcat Mk II

Poland

Bronze

Aneta

Lehecková

P-51 Mustang

Czech Republic

Silver

Krzysztof

Zdybel

La 5 Fn

Poland

Silver

Baran

Tomasz

Hs-126

Bytom

Poland

Gold

Petr

Jan

A-4SU ‘Super Skyhawk’

Frenštát pod Radhoštěm

Czech Republic

Gold

Hambalek

Vit

Bf 109 E-1

Mladá Boleslav

Czech Republic

J-3 Ifjúsági, egyéb (Junior – Other)

Bronze

Fodróczi

Ádám

Honda CR 250 R

Fertőszentmiklós

Hungary

Bronze

Hlavina

Lubomir

Roman Centurion

Slovakia

Bronze

Monostori

Tamás

Cigiszünet

Hungary

Silver

Takács

Arnold

DTM 2009 AMG Mercedes

Fertőszentmiklós

Hungary

Gold

Szabó

Dániel

Opel Astra V8 DTM

Hungary

Helyezés Családi név/Fam. Name Utónév/First name Típus/Award
EU1 Repülők 1/72 és kisebb
Jedrzejczyk Dariusz F-16A TIGERMEET 2009
Katsouras Nikos MiG-15
Krisztof Bytnewski Mi 24 D
EU2 Repülők 1/48 és nagyobb
Kurka Radek Aero L29 Delfín
Sebesta Zdenek Aero L-39 ZA Albatros
Stoklasa Vladimír Mig-29A
EU3 Harcjárművek 1/72 és kisebb
Grufstedt Sven-Ake The UN-Invited
Jan Svoboda Tatra T 813 & P32
Hrdlička Tomáš Tatra T805 Třinec
EU4 Harcjárművek 1/48 és nagyobb
Kampits Balázs Faun SLT 56 & UH1D
Krnac Milan Tatra 815-7 multilift
Hemilä Jari T-55 C1
EU5 Repülők 1/72 és kisebb
Papp Albert Bálint J-35J
Aneta Lehecková Meteor MkIV
Eged Bence J-35 J Draken
EU6 Repülők 1/48 és nagyobb
Ifj. Obuch László MíG-29
Különdíjak
Makettinfo Online Klub Egyesület Különdíja
Molnár Dániel Ferrari F-2001
Szigetközi Makett Klub Különdíjai
Gyerek
Hajdu Anna Krisztina F-14
Serdülő
Ifj. Obuch László MíG-29
Junior
Baran Tomasz Hs-126
Sparrow Quality Kft Különdíjai
Best Figure Large
Kovács Oliver Cossack 1676
Best Figures Small
Kovanen Petri Waiting for a Train
Best Water Effect
Tomas Prikop Alien vs Predator
Best AFV
Hemilä Jari T-55 C1
Best Comic model
Lund Per Olav Dog Day Afternoon
Legjobb harcjármű
Lund Per Olav Dog Day Afternoon
Legjobb figura
Kovács Oliver English civil war officer
Legjobb polgári jármű
Giovanni Castello Harley Davidson+ Suzuki
Legjobb repülő
Grzywocz Szymon Roland D. VI. a
Legjobb hajó
Mincbergr Marek HMS Repulse
Legtávolabbról jött
Gungon Turhan Viktor Knott
Arabona különdíja
Pere Pla

Best Of Show

Lund Per Olav Dog Day Afternoon

59918_10200895653814772_1069916890_ndog_day_afternoonwinner_2013

 

hu › en
Sparrow Quality Ltd Special Awards